Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

#Робочі_зустрічі: у Нетішині податківці та підприємці обговорили переваги податкових новацій та сервісів

19.04.2021

Актуальні питання практичного застосування новацій податкового законодавства та проведення роз’яснювальної роботи по головних напрямках інформаційних кампаній обговорено на засіданні «круглого столу» за участі начальника Нетішинської державної податкової інспекції Наталії Волк та представників бізнесу  міста атомної енергетики.

У ході робочої зустрічі акцентовано увагу на  впровадженні у практику нових форм комунікацій суб’єктів господарювання з контролюючими органами, зокрема, щодо запровадження електронного документообігу.

«Суб’єкти господарювання можуть скористуватися електронними сервісами ДПС для подання звітності та сплати податків, проведення звірки взаєморозрахунків з бюджетом та отримання адміністративних послуг. Електронне звітування - це найбільш зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами. Як і важливою та необхідною умовою діяльності бізнесу є застосування РРО/ПРРО, що спрямовані на його захист та виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та безконтрольного обігу товарів», - підкреслила Наталія Волк.

Також проінформовано присутніх  про додаткові заходи підтримки громадян та малого бізнесу, запроваджені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX.

У ході робочої зустрічі наголошено на результативному завершенні кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Відтак, платники податків зобов’язані подати декларацію до 1 травня 2021 року. Також наголошено на важливості максимального охоплення підприємців інформаційно-роз’яснювальною роботою щодо переваг легального працевлаштування та упередження застосування фінансових санкцій у разі використання незадекларованої праці. Також у ході діалогу розповсюджено листівки з роз’яснення змін у податковому законодавстві.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»