Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Динаміка_позитиву: у розпорядження громад Хмельниччини надійшло 1,8 мільярда гривень податкових платежів

22.04.2021

Протягом першого кварталу 2021 року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 1,8 мільярда гривень податкових надходжень. Загальна сума отриманих територіальними громадами податків та зборів порівняно з трьома місяцями минулого року більша на 187 мільйонів гривень, - повідомили у Головному управлінні ДПС в області.

Примітно, що розписи бюджетних призначень, затверджен1их місцевими радами, виконано на 110,4 відсотка, тобто додаткові надходження до скарбниць громад в абсолютній сумі склали майже 175 мільйонів гривень.

Топовим податковим платежем, які формують доходи громад Хмельниччини, став податок на доходи фізичних осіб. Саме завдяки задекларованій праці жителів області сума сплаченого ПДФО досягла рівня у 1,3 мільярда гривень, що на 182 мільйони гривень перевищує результат аналогічного періоду минулого року.

Загалом темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність роз‘яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад стосовно декларування найманої праці та сплати місцевих податків. Примітно, що переважна більшість господарюючих суб’єктів відповідально ставиться до виконання конституційного обов’язку – сплати податків, своєчасно і в повному обсязі. Водночас для забезпечення фінансової самостійності і спроможності громад податкова служба налагодила системний обмін інформацію з органами місцевої влади про використання землі, реальні робочі місця, виплату заробітної плати та втілювані бізнес-проекти, - коментують результати роботи у податковій службі області

Нагадаємо, що з початку року на Хмельниччині податкові платежі до бюджетів усіх рівнів склали 3,5 мільярда гривень.