Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Добігає кінця термін подання декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2020 році

22.04.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу платників податків, що кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2020 році наближається до фінішу. Декларування своїх доходів і сплата податків  - це обов'язок кожного громадянина  і посильна допомога своїй країні, а також ваш внесок в своє майбутнє і майбутнє ваших дітей, в майбутнє нашої України.

Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи  визначено  ст. 67 Конституції України та нормами Податкового кодексу України. Фізичним особам, які протягом 2020 року отримували доходи, з яких не утримувався податок, з питань декларування пропонуємо звертатися до Державної податкової інспекції за місцем обслуговування або користуватися сервісами Електронного кабінету платників податків.

На випадок, якщо ви знаходитесь у тривалому відрядженні, то декларацію можна подати в один з таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями та від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» зі змінами та доповненнями.

Шановні громадяни! Запрошуємо задекларувати свої доходи та звертаємо вашу увагу, що кампанія декларування доходів триває до 1 травня 2021 року.