Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

#Робочі_зустрічі: у Дунаївцях з представниками ринків та старостами ОТГ обговорено переваги податкових новацій

22.04.2021

Важливі питання практичного застосування новацій податкового законодавства та проведення роз’яснювальної роботи по головних напрямках інформаційних кампаній вкотре обговорено на засіданнях «круглого столу» за участі начальника Дунаєвецької державної податкової інспекції Наталії Баранюк, представників ринків, старост ОТГ та бізнес спільноти.

У ході робочої зустрічі акцентовано увагу на питаннях легалізації заробітної плати, оформлення найманих працівників та переваги застосування програмних РРО.

Податківець наголосила на впровадженні у практику нових форм комунікацій суб’єктів господарювання з контролюючими органами, зокрема, щодо запровадження електронного документообігу та повноцінного використання сервісів ДПС.

Також йшлося про додаткові заходи підтримки громадян та малого бізнесу, запроваджені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX; кампанію декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року, зокрема доходи від обробітку власних земельних ділянок чи паїв площею понад 2 гектари (одноосібники) та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції та  фізичних осіб – орендодавців які надають власні земельні ділянки чи паї в оренду громадянам, які не є суб’єктами господарювання, та отримують дохід у вигляді орендної плати.

«У ході безпосереднього спілкування з платниками найкращим чином можна роз’яснити усі інноваційні законодавчі аспекти і досягти бажаного результату – комфортної діяльності бізнесу у правовому полі і сумлінної та прозорої сплати податків. Ми це робимо постійно і системно», – резюмувала Наталія Баранюк.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»